ای کاش خدایان نمی مردند!؟

از معجزات آن جناب این بود که یکی از قضات آمریکا 4 روز پس از آنکه نامبرده را به یکسال زندان محکوم کرد مرد. از آن به بعد سیل کمک مالی به سوی خدای سیاه روان شد. برعکس آقایان بهائیان که نوشته اند خدای کچل نمی خواهند خدای سیاهان آمریکا سری طاس،قامتی کوتاه و چشمانی درخشان داشت.

در سال 1946 برای دومین بار ازدواج کرد که بعد از فاش شدن این راز همسرش را به عنوان فرشته رحمت به مریدان معرفی کرد! این زن به مادر آسمانی معروف شد. پدر و مادر آسمانی (خدایان مزدوج) مانند آقایان بهائیان، دم از صلح جهانی می زدند و تشکیلاتی به نام قلمرو جهانی صلح بوجود آوردند. باری خدای سیاهان که خود را جاودانه می دانست در فیلادلفیا به علت تصلب شرائین مرد.

نمرود و فرعون ، خدایان سیاه و سفید حتی بهائیان همه مردند و هریک برای خود یارانی به جا گذاشتند که کم و بیش در پهنه ی گیتی اظهار وجود نمودند اما او باقیست، حی و توانا و غنی و بی نیاز است سزاوار است همه و همه او را بپرستند.

«یا ایهاالناس اعبدوا ربکم الذی خلقکم و الذین من قبلکم لعلکم تتقون»     (سوره بقره آیه 21)

امید است فرقه هایی که در محیط های اسلامی از طرف بیگانه پرستان و به کمک دست های مرموز و تفرقه انداز به وجود آمده اند غبار تیره و تار تعصب بیجا را از قلب خود بزدایند، متحد شوند، از حق و حقیقت پیروی کنند جز خدای یکتا را نپرستند و به او تقرب جویند. به امید آن روز.

/ 1 نظر / 11 بازدید
محمد

در زمین عشقی نیست كه زمینت نزند . آسمان را دریاب آگهی رایگان http://www.9rang.com